Димитър Бербатов игра цял мач за своя ПАОК при загубата на тима с 0:1 в гостуването на Олимпиакос в дербито на 21-ия кръг на гръцката Суперлига. Това бе четвърти пореден мач за "черно-белите", в който те не съумяват да се поздравят с успех.

Бербо действаше в по-задни позиции и беше натоварен със задачата да организира играта на своя отбор. Усилията му обаче не бяха достатъчни и солунският гранд допусна минимално поражение. Единственият гол в мача падна в 8-ата минута, когато точен бе Омар Еладбелауи.

В 66-ата минута гостите останаха с десет човека, след като Тцавела получи втори жълт картон и респективно червен. Само 4 минути по-късно численото равенство беше въстановено. Здйелар бе декориран в жълто за втори път и трябваше да напусне терена.

Олимпиакос е убедителен лидер във временното класиране с актив от 61 точки. ПАОК пък се намира на 4-то място с 34 пункта.

Резултати, програма и класиране в Гърция - ТУК !!!