Баскетболистите на Реал (Мадрид) спечелиха с 81:77 при визитата си в Русия на УНИКС (Казан) в среща от 22-ия кръг на Евролигата.

Домакините поведоха с 12:4 в самото начало, но „белият балет” направи обрат и имаше преднина от 7 точки на почивката – 43:36. Третата част бе равностойна, а в заключителната четвърт УНИКС игра силно, но не успя да избегне поражението.

Появилият се в игра като резерва Антъни Рандълф бе най-резултатен за успеха на „кралете” с 19 точки. Отело Хънтър завъши с 14 точки, а Густаво Айон пък добави 12 точки. Кийт Лангфорд завърши с 20 точки за домакините от Казан.

Така отборът от Мадрид записа 11-а поредна победа и е лидер в класирането на общата група със 17 успеха и 5 загуби. Тимът от Казан е с баланс от 7 победи и 15 поражения. В следващия кръг на 24 февруари Реал ще домакинства на Дарюшафака, а УНИКС гостува на Панатинайкос.

РЕЗУЛТАТИ И СТАТИСТИКА ОТ ЕВРОЛИГАТА - ТУК!