Монтана срази албанския Теута с 4:1 в контрола, която се игра в Банско. Доста изненадващо албанският тим откри резултата още в 12-ата минута след гол на нападателя Брунилд Пепа.

До края на полувремето възпитаниците на Стефан Гроздано не успяха да стигнат до изравнително попадение, но след почивката се развихриха и вкараха чретири безответни гола във вратата на албанците.

В 56-а минута Воденичаров ре разписа с добавка след удар на Янко Сандански за 1:1. В 71-а минута отново Воденичаров бе точен за 2:1, след като се възползва от центриране отляво.

В 78-а минута Мечеджиев центрира отдясно в наказателното поле на противника и там Луис Едуардо с глава прати топката в мрежата на Теута за 3:1. Крайното 4:1 оформи Борис Кондев в 85-а минута след поредния добър пробив отдясно на Мечеджиев. /БЛИЦ