Калиакра и Видима завършиха при резултат 1:1 в контролна среща, която се игра пред около двеста зрители на стадион „Локомотив” в Дряново. Тимът на Адалберт Зафиров първи успя да стигне до попадение едва в 5-ата минута, след майсторско центриране на Цветан Филипов от фаул. В опита си да изчисти, Самет Ашимов изпрати топката в мрежата, но голът не бе зачетен заради вдигнат флаг за засада.

В 20-ата минута символичните гости от Севелиево откриха резултата от дузпа. Тогава нахлуващият Цветомир Панов бе фаулиран в наказателното поле и Венцислав Бенгюзов не сгреши от бялата точка.
През второто полувреме Калиакра стоеше по-добре на терена и закономерно стигна до изравнително попадение. В 51-ата минута Цветан Филипов насочи добре топката от ъглов удар и Георги Филипов засече с глава, оформяйки крайното 1:1.

Калиакра: Цветан Димитров, Павел Ковачев, Антон Димитров, Детелин Димитров, Милен Бонев, Ивайло Раденцов, Юлиян Петков, Георги Коруджиев, Райчо Раев, Любомир Александров, Цветан Филипов (Христо Бахтарлиев, Севдалин Трифонов, Георги Кичуков, Александър Събев, Антон Петров, Георги Филипов, Никола Минков, Ивайло Зафиров, Иван Цачев)

Видима: Ивайло Василев, Александър Бранеков, Самет Ашимов, Цветомир Панов, Павлин Юлиянов, Венцислав Бенгюзов, Християн Кожухаров, Пламен Кожухаров, Станимир Андонов, Атанас Иванов, Николай Теошанов (Пламен Колев, Михаил Минков, Иван Пенев, Евгени Игнатов, Георги Стойчев, Стефан Киков, Христо Господинов, Руслан Иванов, Ангел Русев, Георги Какалов)