Елитният Монтана записа нова победа под ръководството на Стефан Грозданов, след като се наложи с 3:1 над Бдин във Видин.

Бразилецът Луис Едуардо откри резулатат в 17-ата минута. Бразилецът се разписа с глава. Ведната след това Марио Метушев можеше да изравни, но не уцели вратата.

В 37-ата минута Даниел Гаджев удвои аванса на Монтана. Капитанът на тима бе точен при изпълнение на дузпа. Нов 11-метров наказателен удар, този път за Бдин, имаше 5 минути преди почивката. Вратарят на домакините не сбърка и прати топката в мрежата на Христо Иванов.

Малко след това капитанът на Бдин Калоян Цветков пропусна да изравни, озовал се сам срещу стража Иванов. Половин час преди края на мача резервата Борис Кондев вкара трети гол за Монтана. Новото попълнение на тима бе точен с глава./БЛИЦ