Черно море нанесе пета поредна загуба на Локомотив (Пловдив) в лятната подготовка. “Моряците” се наложиха с 3:2 над “черно-белите” в контролната среща, играна в Банско.

С два гола за варненци в края на първото полувреме се отличи новото попълнение Хермес Паломино. Венецуелският нападател откри резултата в 41-ата минута след пас на Божилов. Три минути по-късно Паломино отново простреля Шеремет след пас на Божилов.

Две минути след началото на второто полувреме Базил де Карвальо върна едно попадение, след като с глава засече центриране на Драги Коцев.

В 51-ата минута Георги Илиев възстанови аванса от два гола на Черно море. Той се разписа след разбъркване в наказателното поле на Локомотив (Пловдив). В последната минута на мача Де Карвальо вкара втория си гол в мача с удар от границата на наказателното поле./БЛИЦ