Нефтохимик загуби с 0:1 като гост на Асеновец в мач от 22-ия кръг на Югоизточна “В” група. Проблем с бургаските фенове помрачи началото на двубоя. Агитката на “шейховете” нахлу на терена е престоя няколко минути. Представители на частната охранителна фирма не успяха да се справят със ситуацията и веднага бе повикано подкрепление от полицията. Униформените пристигнаха на стадиона в Асеновград и успяха да изтикат феновете на Нефтохимик. Срещата бе забавена повече от 5 минути заради действията на привържениците.

Единственото попадение в двубоя реализира Дениз Шакир в 25-ата минута. Бързоногият халф се възползва от чудесен пас на свой съотборник, излезе сам срещу вратаря и отбеляза за 1:0. След гола гостите от Нефтохимик тръгнаха в нападение, но добрите намеси на вратаря ги лишиха поне от едната точка./БЛИЦ