Уест Бромич измъкна точка при гостуването си на Сток Сити. Двата тима завършиха при 1:1 в двубой от 28-ия кръг на Висшата лига. Равенството позволи на гостите да се измъкне за малко от зоната на изпадащите.

Първо полувреме бе равностоно, без чисти голови положения. Резултатът бе открит в 53-ата минута, когато Джърмейн Пенант центрира отляво, а Рори Делап засече с глава топката в мрежата на Асмир Бегович.

След като се оказа догонващ в резултата, УБА започна да натиска. Гостите имаха добрите голови ситуации през второто полувреме, но стигнаха до така търсения гол чак в 87-ата минута. Негов автор стана влезлият като резерва само три минути по-рано Карлос Вела, който, макар и в положение на засада, засече центриране отдясно и отбеляза за крайното 1:1./БЛИЦ