С гол на Карлос Вела в добавеното време Уест Бромич стигна до домакинското равенство 1:1 с Уулвърхемптън в отложен мач от 18 кръг на Висшата лига.

Джейми О`Хара даде аванс на “вълците” в 39-ата минута с удар извън наказателното поле и попадението му изглежда щеше да донесе победата на гостите.

През целия мач домакините нямаха шанс пред гола. Март-Антоан Фортюн би покрай вратата, а удар на Йонас Олсон с глава бе избит от голлинията.

Във втората минута на добавеното време Вела донесе точката на Уест Бромич. Мексиканецът бе точен при добавката на удар на Джеймс Морисън, избит от Уейн Хенеси.

Равенството е от малка полза и за двата отбора, които се борят за мястото си във Висшата лига. Уулвърхемптън е на последното място с 25 точки, а Уест Бромич е точно над чертата на изпадащите с 28 точки, една повече от 18-ия Уигън./БЛИЦ