Пирин завърши без загуба участието си в зимни контроли. В последната си проверка от паузата “орлетата” победиха втородивизионния Вихрен с 1:0. Срещата завърши със страхотно меле.

За Пирин дебютира дошлият от ЦСКА Димитър Илиев. Юношата на Локо (Пд) направи силен мач и показа, че треньорът Костадин Ангелов ще може да разчита на него в атаката. Единственият гол падна в 65-ата минута. Тогава бившият играч на Вихрен Руслан Иванов простреля от няколко метра Христо Бахтерлиев.

Две минути преди края на срещата французинът Ибрахим и капитанът на Пирин Димитър Коемджиев се сбиха. Последва меле, в което се включиха съотборниците им, като се наложи треньорите да се намесят, за да ги разтърват. Съдията Георги Иванов показа червени картони на инициаторите на боя./БЛИЦ