Черноморец (Балчик) и Берое отбелязаха 7 гола в изключително интересна контрола, състояла се в Албена днес по обяд. Втородивизионният тим спечели с 4:3. В 8-ата минута Стойчо Младенов получи добър пас от Тодор Христов и откри за “зелените”. До края на първото полувреме не паднаха нови попадения, а в 20-ата минута Владислав Ямуков от Берое получи аркада и беше заменен принудително.

След почивката обаче се изсипа дъжд от голове. В 50-ата минута Кристиан Да Коща изравни, а само 6 минути по-късно отново бразилецът даде преднина за тима от Балчик. В 60-атата минута Черноморец вече водеше с 3:1, след като Щерев се разписа с глава след центриране на Костов. Диян Генчев намали след разбъркване в наказателното поле, но в 76-ата минута Николай Костов бе точен от дузпа – 4:2 за Черноморец (Балчик).

Три минути преди края Стойчо Младенов вкара второто си попадение в двубоя. Той получи пас от Владислав Златинов, преодоля вратаря и оформи крайното 4:3.

Днес следобед Берое има още една контрола – срещу Несебър.