Контролата по минути
1 - Едноминутно мълчание в памет на легендата на "Левски" Кирил Миланов, който почина на 62-годишна възраст вчера
2 - Около 100 са феновете на "Левски", пристигнали в Александруполис, за да гледат първия мач за 2011 година на любимците си
3 - Гара Дембеле и новото попълнение на "сините" Даниел Димов си удрят лошо главите в спор за топката във въздуха
3 - Оказва се медицинска помощ на двамата
4 - Дембеле и Димов се завръщат в игра
8 - smqna.jpg Димов не може да продължи мача, Ясен Петров извършва принудителна смяна. На мястото на халфа се появява Владимир Гаджев
14 - Даниел Младенов пропилява отлична възможност за откриване на резултата. Тасевски подаде на дясното крило, който се размина с топката пред голлинията
15 - Пробив отляво на Иван Горанов, юношата преодоля технично защитник на домакините и подаде на Тасевски, който стреля, но право в ръцете на вратаря на гръцкия тим
22 - Йовов подава на Тасевски, македонският халф стреля силно, но в тялото на бранител на домакините
28 - topka.jpg ГОЛ! "Левски" открива резултата - 0:1! Точен е Гара Дембеле. Дъстли Мулдер напредна отдясно, центрира, в наказателното поле на домакините Тасевски хитро пропусна топката, която се озова в Гара и той с мощен удар по земя реализира
31 - smqna.jpg Ясен Петров заменя Божидар Митрев с Кирил Акалски, до края на мача се очаква в игра под рамката да се появи и Пламен Илиев. Привлеченият от Видима-Раковски млад страж очаква неофициалния си дебют с екипа на "Левски"
36 - ОТМЕНЕН ГОЛ! Гръцкият съдия отмени гол на Гара Дембеле. Йовов напредна по лявото крило, подаде към Иван Горанов, юношата стреля, вратарят на домакините спаси, след което топката се озова в Дембеле, той я вкара в мрежата, но реферът не зачете попадението заради засада
38 - ГРЕДА! Даниел Младенов обстрелва вратата на гърците, топката среща гредата и излиза в аут
45 - Край на първото полувреме

46 - Треньорът Ясен Петров заменя голяма част от играчите си. От игралите през първото полувреме на терена остават само влезлите като резерви преди почивката Владимир Гаджев и Кирил Акалски
48 - ДУЗПА! "Сините" получават правото да изпълнят 11-метров наказателен удар заради нарушение срещу Александър Киров
49 - topka.jpg ГОЛ! 2:0 за "Левски"! Владимир Гаджев не греши от бялата точка и удвоява преднината на "сините"
60 - smqna.jpg Пламен Илиев прави неофициалния си дебют с екипа на "Левски". Привлеченият от Видима-Раковски вратар заменя Кирил Акалски
66 - ГРЕДА! Силен изстрел на Александър Александров среща гредата на вратата на домакините
68 - smqna.jpg Александър Александров е получил контузия, отстъпва мястото си на юношата Христо Попадиин
74 - topka.jpg ГОЛ! 3:0 за "Левски"! Александър Киров бележи, засичайки с глава центрираната от Мариян Огнянов топка
87 - topka.jpg ГОЛ! 4:0 за "Левски"! Мирослав Антонов също бележи. Нападателят получи топката от юношата Тодор Чаворски и реализира
90 - Александър Киров пропуска да вкара второто си попадение в мача, след като получи топката от Тодор Чаворски, но от изгодна позиция би над над вратата
90 - Край на мача. "Левски" победи с 4:0 Александруполис в контрола

АЛЕКСАНДРУПОЛИС - ЛЕВСКИ" 0:4
0:1 Гара Дембеле (28), 0:2 Владимир Гаджев (49-дузпа), 0:3 Александър Киров (74), 0:4 Мирослав Антонов (87)
"ЛЕВСКИ" (първо полувреме):
12.Божидар Митрев (31-85.Кирил Акалски), 2.Дъстли Мулдер, 55.Йордан Милиев, 30.Христо Стамболийски, 26.Калин Щърков, 8.Даниел Димов (8-45.Владимир Гаджев), 10.Христо Йовов, 17.Даниел Младенов, 15.Иван Горанов, 22.Дарко Тасевски, 39.Гара Дембеле
"ЛЕВСКИ" (второ полувреме): 85.Кирил Акалски (60-23.Пламен Илиев), 4.Стефан Станчев, 5.Иво Иванов, 3.Сержиньо Грийн, 14.Веселин Минев, 45.Владимир Гаджев (72-18.Жак Коен), 16.Мариян Огнянов, 7.Александър Александров (68-6.Христо Попадиин), 28.Александър Киров, 57.Тодор Чаворски, 21.Мирослав Антонов