Радослав Кирилов игра 10 минути при загубата на “летящите магеренца” като гости на Палермо с 0:1 в 1/8-финален сблъсък от турнира за Купата на Италия. Киево отпадна от надпреварата, а 18-годишният българинът се появи в игра малко след гола от дузпа за Палермо, реализиран от Фабрицио Миколи.

В края на октомври миналата година Кирилов направи своя дебют в професионалния футбол с екипа на Киево отново в мач за Купата на Италия. Тогава той игра 7 минути при победата с 2:0 над Сасуоло в мач от 3 кръг на турнира.

Очаква се скоро Кирилов, който играе за юношите старша възраст на Киево, да изиграе и първия си мач в Серия “А”. Досега единствените българи, участвали в двубой от италианския елит са Николай Илиев, Христо Стоичков и Валери Божинов. /БЛИЦ