Славия победи с минималното 1:0 Етър пред 8000 зрители на стадион "Ивайло" и се класира на 1/4-финалите в турнира за Купата на България. Единственото попадение реализира Радослав Димитров в 40-ата минута. "Виолетовите" искаха отмяна на гола и бурно протестираха, претендирайки за засада.

Още на няколко пъти домакините скачаха срещу съдийството. "Виолетовите" бяха сериозно ощетени от тройката начело с Таско Тасков. Реферът от София си затвори очите в няколко ситуации и не посмя да отсъди дузпи за Етър.

Още преди почивката публиката на домакините се изнерви и до края на мача скандиранията от трибуните бяха: "Мафия, Мафия".

В 29-ата минута удар на Екундайо Джайеоба се отби в лявата греда на вратата на Славия. /БЛИЦ

ЕТЪР - СЛАВИЯ 0:1
0:1 Радослав Димитров (40)