Гийом Оару вкара два гола, а Нене продължи с добрите си изяви за ПСЖ при победата с 4:2 над Севиля в мач от Група “J” на Лига Европа. Успехът позволи на парижани да се класират на 1/16-финалите на турнира.

Нене асистира за първите две попадения на тима си след изпълнение на корнери. След това бразилецът сам се разписа след прекрасно изпълнение от границата на наказателното поле и вече има 12 гола от началото на сезона във всички турнири.

ПСЖ поведе с 2:0 в първите 20 минути след попадения на Матийо Бодмер и Гийом Оару. След това Севиля стигна до изравняване чрез два гола на Фредерик Кануте. Нене направи 3:2 малко преди почивката, а почти веднага след интервала Оару се разписа за втори път.

Парижани оглавяват групата с 11 точки и нямат поражение в досегашните 5 мача в турнира. Севиля, който загуби от ПСЖ и като домакин, има 9 точки./БЛИЦ

ПСЖ – Севиля 4:2
1:0 Матийо Бодмер  (17), 2:0 Гийом Оару (20), 2:1 Фредерик Кануте (32), 2:2 Фредерик Кануте (36), 3:2 Нене (45), 4:2 Гийом Оару (47)