Швейцарският Йънг Бойс направи впечатляващ обрат срещу Щутгарт и спечели мача от група “Н” на Лига Европа с 4:2. Двата тима се класират за 1/16-финалите на турнира, а Хетафе и Одензе отпадат след като направиха 1:1.

Йънг Бойс губеше с 1:2 до 83-ата минута, но попадения на Сутер (82-ата) и два на Маюка (85-ата и 86-ата) спечели трите точки. Давид Деген откри в 35-ата, но голове на Павел Погребняк (48) и Шиплок (68) дадоха аванс на класиралите се вече напред "мерцедеси".

Хетафе завърши 1:1 като гост на Одензе. На снежния терен в Дания Педро Риос с глава успя да изведе тима от южен Мадрид с гол в 16-ата минута. След почивката домакините здраво натиснаха и стигнаха до изравняване в 92-ата минута чрез Андреасен./БЛИЦ