Ювентус си тръгна с точка от гостуването си на Манчестър Сити - 1:1. За италианците това е второ равенство в група “А” след изненадващото 3:3 срещу полския Лех в Торино на старта.

Още в 10-ата минута Ювентус излезе напред в резултата. Винченцо Якуинта откри с красиво попадение. В 35-ата минута Манчестър Сити бе близо до изравняване. Първо удар с глава на Гарет Бари се отклони от гредата, а при добавката изстрел на Адам Джонсън бе спасен. В 37-ата минута Джонсън направи 1:1, след като бе изведен отлично от Яя Туре.

След почивката Алесандро Дел Пиеро на няколко пъти застраши Джо Харт с далечни удари, а в 86-ата минута след негово великолепно изпълнение на фаул топката се удари в горната греда, тупна на голлинията зад Харт и излезе./БЛИЦ