Ювентус се издъни на старта в Група "А" на Лига Европа, завършвайки 3:3 на собствен терен срещу полския Лех (Познан).

Още до 30-ата минута "Старата госпожа" изненадващо изоставаше в резултата. В 14-ата минута Артьом Рудневс откри за поляците от дузпа. В 30-ата отново нападателят от Латвия се разписа - 0:2. В продължението на първото полувреме италианският национал Джорджо Киелини намали, а в 50-ата пак той бе в прегръдките на съотборниците си - 2:2. В 68-ата минута легендата на Юве Александро Дел Пиеро бе точен за 3:2.

И когато домакините очакваха последния съдийски сигнал и се чувстваха победители, отново на хоризонта се появи Рудневс, който със силен изстрел прониза Александър Манингер за крайното 3:3.

В другата среща от Група "А" Манчестър Сити победи с 2:0 като гост Ред Бул Залцбург. /БЛИЦ