Галатасарай размаза с 5:1 като гост ОФК Београд в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Преди седмица двата отбора не се победиха, завършвайки 2:2. След днешния си впечатляващ успех и с общ резултат 7:3 турският гранд продължава напред.

Два гола във вратата на сърбите отбеляза Хари Кюъл - в 23-ата и 57-ата минути. В 12-ата Мустафа Сарп откри за гостите, а точни бяха още Арда Туран в 71-ата и Мехмет Батдал в 80-ата. Единственото попадение за ОФК Београд реализира Данило Николич в 33-ата минута, който малко след началото на второто полувреме получи червен картон и остави тима си с човек по-малко. Това се случи при резултат 2:1 за Галатасарай. С човек повече турците доминираха и заслужено стигнаха до крайното 5:1. /БЛИЦ