Новаците в "А" група Калиакра и Видима-Раковски не успяха да се победят в контрола, играна при рекордно високи температури в Севлиево, завършила 1:1.

Спарингът се проведе на един от терените в комплекса на ДЮШ на Видима и бе наблюдаван от около стотина зрители. Горещините попречиха на футболистите да покажат най-доброто от себе си, като играта периодично бе прекъсвана за освежаване на състезателите. В 64-ата минута след извеждащ пас на Светльо Петров, Георги Филипов прекара топката между краката на вратаря на домакините от Севлиево и откри резултата. Видима стигна до изравняване в 90-ата минута след като Атанас Въргов простреля вратаря Добрин Добрев от пряк свободен удар за крайното 1:1.