Черноморец (Бургас) завърши наравно 2:2 срещу германския Унтерхахинг в първата си контролна среща от подготвителния лагер в Австрия. Възпитаниците на Красимир Балъков изпуснаха победата, след като водеха с 2:1 на почивката срещу отбора воден от Клаус Аугенталер. Черноморец поведе в 9-ата минута чрез Матияс Морис, но само шест минути по-късно Леандро Греш изравни за 1:1.

В 28-ата минута Мартин Тошев даде отново преднина на "акулите" и двата отбора се оттеглиха на почивка. 4 минути след подновяването на играта падна и последният гол в мача, след като Леандро Греш прониза отново вратата на българите за 2:2.

Следващата проверка на Черноморец е на 18 юли (неделя) срещу Сваровски (Австрия) от 18,00 часа./БЛИЦ