Славия спечели убедително контролата си с Вихрен – 4:0. Попаденията бяха дело на Николай Божов, Илия Илиев, Тодор Колев и Борислав Палов.

“Белите” започнаха много добре и набързо създадоха няколко положения. В 16-ата минута Божов бе фаулиран в наказателното поле и вкара дузпата за 1:0. След нови пропуски на играчите на Емил Велев резултатът бе покачен на 2:0 в 45-ата минута, когато Илия Илиев се разписа с плътен шут.

И след подновяването на играта столичани доминираха. В 77-ата минута Тодор Колев удари греда. Нападателят все пак се разписа 4 минути по-късно след асистенция на Димитров. В последната минута Борислав Павлов получи от корнер на дъгата пред наказателното поле и оформи крайното 4:0./БЛИЦ

Славия: Петров, Генев, Петков, Дюлгеров, Дяков, Дреновички, Божов, Пеев, Илиев, Алберони, Цачев (Кунчев, Богданов, Гал. Иванов, Павлов, Мечев, Димитров, Карасимкеров, Колев, Рангелов)