Локо (Сф) победи трудно Видима-Раковски с 2:1. За успеха на столичния тим се разписаха Мартин Камбуров и новото попълнение Иксрен Писаров. Емил Стоев вкара за завърналия се в елита тим.

Още в 7-ата минута Камбуров бе съборен в наказателното поле и сам вкара дузпата за 1:0. В 26-ата минута Димо Атанасов изведе добре Писаров. Бързакът мина покрай Александър Бранеков и покачи на 2:0.

Малко след началото на второто полувреме Видима получи дузпа. Вратарят Пейков обаче спаси удара на Анатоли Тодоров. Минута по-късно Емил Стоев с удар от около 20 метра оформи крайното 2:1.

Локомотив: Пейков (64 - Тинков), И. Димитров, Савич (46 – Г. Марков), Ат. Атанасов (46 - Добрев), Лахчев, Дяков (62 - Йорданов), Горанов (46 - Асамоа), Писаров (62 - Христов), Генков (46 - Иванов), Камбуров (62 - Караджинов), Д. Атанасов (46 - Дафчев)

Видима: Пл. Илиев, Станков, Тодоров, Цветков (46 - Гюлеметов), Ашимов, Владинов (46 - Велев), Стойчев, Панов (46 – Владимиров), Бранеков, Русев, Въргов (46 - Стоев)