Локомотив (Пловдив) победи Вихрен с 2:0 в контрола, играна в Банско. Точен за “смърфовете” бе Христо Златиниски от дузпа, а Карадаков си отбеляза автогол. Още в 5-ата минута Златински откри резултата след попадение от бялата точка. До края на първото полувреме пловдивчани отправиха няколко удара, но вратарят на санданчани Симеонов спаси. В 32-ата минута Гуарино напредна през центъра, излъга защитник и стража, но вместо да стреля към опразнената врата, изпусна топката и тя излезе в аут.
В 67-ата минута Карадаков си вкара автогол, след като топката рикошира в гърба му при центриране на Аргиров от корнер. В 72-ата минута Ерош би в гредата зад вратаря на Вихрен./БЛИЦ

Локо (Пд) - Вихрен 2:0
1:0 Христо Златински (5-дузпа), 2:0 Карадаков (67-автогол)