Славия победи Локомотив (Пловдив) в контролна среща, играна в Банско. Така “смърфовете” продължават без победа, а столичани без загуба в досегашните си проверки от лятната подготовка.

Срещата започна равностойно, като играта се развиваше предимно в средата на терена. “Белите” обаче откриха резултата в 31-та минута, след хубав далечен удар на Даниел Пеев, който не остави шансове на Лучини.

Шест минути след попадението Пеев получи втори жълт картон от съдията Ивайло Стоянов и бе заменен от Илия Илиев. Именно Илиев вкара второто попадение за Славия в 79-ата минута след самостоятелен пробив.

Преди това двата отбора си размениха по няколко опасни положения, но не успяха да се възползват от тях. В последната минута на двубоя бразилецът Жуниньо оформи крайното 3:0 за Славия./БЛИЦ