Черноморец (Бургас) победи втородивизионния Етър с 3:1 след обрат в контролна среща, играна на стадион “Лазур”.

Гостите от Велико Търново откриха резултата в 17-ата минута чрез Тихомир Кънев, но само 10 минути по-късно Георги Андонов изравни след извеждащ пас на Цветомир Цонков.

В 37-ата минута Мартин Тошев даде аванс на “акулите”, след като се разписа след самостоятелна акция и удар от малък ъгъл.

През второто полувреме Черноморец започна с изцяло нова единадесетопка. Третото попадение за Черноморец падна в 82-ата минута, когато Ектор Гонсалес с глава засече центриране на Дос Сантос.

В следващата си контрола “акулите” приемат новака в Източната “Б” група Равда. Срещата е на 8 юли (четвъртък) от 20:00 часа в Бургас./БЛИЦ