Левски записа втора загуба по време на лагера си в Австрия, след като претърпя поражение с 0:1 от израелския шампион Апоел (Тел Авив). До момента “сините” имаха загуба от Търгу Муреш и победа над Металист.

Единственото попадение в мача бе реализирано от Шехтер в 49-ата минута след контраатака. Футболистът на Апоел преодоля Иво Иванов и след това прати топката зад Георги Петков.

През първата част играчите на Левски имаха предимство в играта, като само пропуските на Жоазиньо и Тасевски попречиха на “сините” да поведат в резултата. Георги Петков пък спаси опасен удар на Захави.

През втората част треньорът на Левски Ясен Петров направи 9 смени, като само Георги Петков и Веселин Минев останаха на терена през целия мач./БЛИЦ

Най-интересното от мача по минути - ТУК

Левски - Апоел (Тел Авив) 0:1
0:1 Шехтер (49)

Левски: 1.Георги Петков, 4.Стефан Станчев (59-18.Павел Беста), 5.Иво Иванов (74-Шакиб Бензукан), 55.Йордан Милиев (74-Елин Топузаков), 14.Веселин Минев, 10.Христо Йовов (59-3.Дъстли Мулдер), 45.Владимир Гаджев (71-Мариян Огнянов), 22.Дарко Тасевски (46-17.Даниел Младенов), 8.Димитър Телкийски (46-7.Александър Александров), 39.Гара Дембеле (63-Исмаил Иса), 20.Жоазиньо (78-Георги Христов)
Треньор: Ясен Петров

Апоел (Тел Авив): 22.Шанан, 23.Кенде, 10.Баадир (21.Гордана), 6.Франсман, 19.Даян, 16.Захави, 26.Ядин, 28.Роки, 14.Вермут, 9.Шехтер, 7.Шивхон (46-18.Абутбул)
Треньор: Ели Гутман