Испанският Севиля измъкна 1:1 при гостуването си на ЦСКА (Москва) в първи 1/8-финал на Шампионската лига.

Алваро Негредо даде аванс на гостите в 25-ата минута, след като се възползва от хаоса в защитата на ЦСКА при центриране на Хесус Навас.

Руският тим изравни в 66-ата минута, когато чилийският национал Марк Гонсалес простреля Андрес Палоп с удар от около 30 метра.

В последните минути на мача испанският вратар предотврати загубата на своя тим, след като с крак парира удар на озовалия се в чиста позиция Томаш Нецид. Реваншът е в Севиля на 16 март./БЛИЦ

ЦСКА (Москва) - Севиля 1:1
0:1 Негредо (25), 1:1 Марк Гонсалес (66)

ЦСКА (Москва): 35.Игор Акинфеев, 4.Сергей Игнашевич, 6.Алексей Березуцкий, 42.Георгий Шенников, 2.Дейвидас Шемберас, 24.Василий Березуцки, 18.Кейсуке Хонда (83-11.Павел Мамаев), 13.Марк Гонзалес, 17.Милош Красич, 22.Евгений Алдонин, 89.Томаш Нецид

Севиля: 1.Адрес Палоп, 35.Мариус Станкевичиус, 2.Федерико Фасио, 18.Фернандо Наваро, 7.Хесус Навас, 22.Н`дри Ромарик, 8.Дидие Зокора, 19.Алваро Негредо (76-12.Фредерик Кануте), 14.Жулиен Ескуде, 6.Адриано (59-25.Диего Пероти), 11.Ренато (89-21.Лаутаро Акоста)