Берое завърши 2:2 срещу Любимец в първата си среща за 2010 година. Проверката се игра на базата в квартал Кольо Ганчево при силен вятър и студено време пред погледа на около 300 зрители.

Още в 10-ата минута избраниците на Илиан Илиев изоставаха с 0:2, но в крайна сметка се добраха до равенството. Попаденията за Берое отбелязаха Искрен Писаров и Дончо Атанасов, а за втородивизионния тим точни бяха Цветомир Матев и Илиян Йорданов.

Следващата проверка на Берое е в събота от 13:00 часа срещу Монтана - мач от турнира "Купа Албена 2010". /БЛИЦ

Берое - Любимец 2:2
0:1 Цветомир Матев (4), 0:2 Илиян Йорданов (10), 1:2 Искрен Писаров (34), 2:2 Дончо Атанасов (53)

Берое (първо полувреме): 33.Теодор Скорчев, 4.Димитър Вакавлиев, 3.Тодор Тодоров, 33.Павел Ковачев, 24.Станислав Бачев, 29.Симеон Минчев, 10.Милен Танев, 7.Слави Жеков, 19.Емил Рачев, 13.Искрен Писаров, 77.Георги Андонов

Берое (второ полувреме): 22.Боян Пейков, 2.Здравко Илиев, 25.Мирослав Енчев, 5.Иво Иванов, 15.Георги Динков, 8.Иван Канев, 20.Николай Станков, 21.Диан Генчев, 11.Дончо Атанасов, 27.Атанас Апостолов, 9.Иван Чергев