Локомотив (Мз) победи с 6:4 Ком-Миньор (Берковица) в зрелищен контролен мач, игран на изкуствения терен в Мездра.

Преотстъпеният от Левски юноша Боян Табаков вкара първото си попадение за тима на Войн Войнов. Талантливият нападател, който вчера навърши 20 години, вкара за 1:0 още във 2-ата минута, засичайки с глава центриране на Любомир Тодоров - 1:0.

Дебют за "железничарите" днес направиха 22-годишният молдовски халф Роман Болбосиан и 21-годишният парагвайски нападател Адриано Касарес. Вторият дори вкара едно от попаденията във вратата на тима от Западната "Б" група, реализирайки за 2:0 в 5-ата минута. До почивката с два гола се отчете Абудрамане Бамба, както и веднъж Любомир Тодоров. Така на полувремето избраниците на Войн Войнов водеха с категоричното 5:0.

След почивката обаче паднаха още пет попадения, за да се стигне до крайното 6:4 за Локо (Мз). /БЛИЦ

Локомотив (Мездра) - Ком-Миньор (Берковица) 6:4
1:0 Боян Табаков (2), 2:0 Адриано Касерес (5), 3:0 Абудрамане Бамба (15), 4:0 Любомир Тодоров (38), 5:0 Абудрамане Бамба (41), 5:1 Т. Тодоров (48), 5:2 Славчев (58), 6:2 Димиев (77), 6:3 Даниел Генов (83-дузпа), 6:4 Галин Тодоров (88)