Елитните Миньор (Перник) и Локомотив (Пловдив) не се победиха, завършвайки 1:1 в контрола, играна в село Мурсалево.

"Жълто-черните" поведоха в резултата чрез Горан Янкович в 18-ата минута. Сръбският реализатор вкара след колективна грешка на защитата на "смърфовете". Изравнителното попадение за тима на Наджи Шенсой реализира Ангел Йошев в 68-ата минута. На юношата на ЦСКА асистира друг кадър на "червените" - Николай Чипев, който премина на "Лаута" тази зима, след като бе освободен от "Армията".

Неприятната новина в щаба на Миньор е контузията, която получи Даниел Златков преди почивката. Младежкият национал е със съмнение за скъсан мускул. /БЛИЦ

МИНЬОР (Пк) - ЛОКО (Пд) 1:1
1:0 Горан Янкович (18), 1:1 Ангел Йошев (68)

МИНЬОР: Иван Чворович, Юри Иванов, Даниел Златков (46-Ивайло Стоянов), Адриан Олегов, Димитър Мутафов (69-Самет Ашимов), Любомир Витанов, Ивайло Цветков (69-Симеонов), Томислав Павлов, Петър  Петров, Горан Янкович (46-Станислав Руменов), Асен Николов (46-Костадин Хазуров)

ЛОКО (Пд): Стоян Ставрев, Георги Мечечиев (69-Мартин Сечков), Петър Кюмюрджиев (61-Костадин Гаджалов), Валери Георгиев (61-Амин Каран), Бенжелюн Юнес (46-Цветомир Радев), Дани Кики (67-Рангел Абушев), Даксон, Николай Чипев, Красен Трифонов (46-Борут Семлер), Пума, Гара Дембеле (69-Веселин Марчев)