Славия победи Марек с 6:2 в контрола, която се игра пред 300 зрители на изкуствения терен в Овча купел. Така Вили Вуцов записа успех срещу един от тимовете, в които започна кариерата си като треньор.

За “белите” се разписаха Жуниньо (32), новото попълнение Петър Димитров (39), Иван Иванов (43), Рангелов (51, 59), а Соколов си вкара автогол малко преди края. Друг нов – Даниел Пеев изпусна дузпа, но направи силен мач.

За гостите от Дупница вкараха Данаилов от дузпа в 42-ата и Кралев в 77-ата./БЛИЦ

Славия (първо полувреме): Мболи, Дреновички, Яшар, Ив. Иванов, Стив, П. Димитров, Жуниор, Р. Петров, Гонзалес, Оливейра, Дюлгеров

Славия (второ полувреме): Ем.Петров, Дяков, Ив.Здравков, Б.Георгиев, Ил. Илиев, Рейс, Албирони, Р.Рангелов, Н. Петров, Пеев, Д.Пенчев