Късен гол на Евгений Алдонин донесе на ЦСКА (Москва) победата с 3:1 над Бешикташ като гост в мач от Група „В”, което класира руския тим за осминафиналите на турнира.

Милош Красич даде аванс на „армейците” в 40-ата минута, когато нахлу в наказателното поле отляво и простреля Рюстю Речбер от малък ъгъл.

Бобо изравни за домакините в 86-ата минута, но Алдонин осигури трите точки за тима с гол в петата минута на добавеното време.

Победата постигната въпреки проблемите с допинг пробите на Сергей Игнашевич и Алексей Березуцкий осигури на ЦСКА второто място в групата зад лидера Манчестър Юнайтед. Бешикташ завърши на последното четвърто място, докато Волфсбург е трети./БЛИЦ

Бешикташ – ЦСКА (Москва) 1:2
0:1 Красич (40), 1:1Бобо (86), 1:2 Алдонин (90+5)

Бешикташ:
1.Рюстю Речбер, 4.Ибрахим Каш, 6.Томаш Сивок, 27.Матео Ферари, 19.Ибрахим Юзюлмез, 28.Фабиан Ернст, 58.Ибрахим Тораман, 5.Михаел Финк (77-25.Угюр Инчеман), 17.Екрем Даг (68-8.Нихат Кахвечъ), 13.Бобо, 14.Родриго Тело (87-11.Мерт Нобре)

ЦСКА (Москва): 35.Игор Акинфеев, 15.Чиди Одиа, 2.Дейвидас Шемберас, 24.Василий Березуцкий, 42.Георгий Шенников, 17.Милош Красич (82-26.Секу Олисех), 22.Евгений Алдонин, 25.Елвир Рахимич, 11.Павел Мамаев, 89.Томаш Нецид, 10.Алан Дзагоев (90+6-Антон Григориев)