Спартак (Пловдив) напусна турнира за Купата на България след драматична загуба в Русе с 1:2 след продълженията. Победното попадение за домакините падна в 120-ата минута.

Още в 5-ата Добри Орловски нацели гредата на вратата на Дунав, пише сайтът на Спартак (Пд). После обаче русенци поведоха с гол на Диян Димов. Той засече с глава центриране от фланга в 25-ата минута.

Влезлият на смяна Любо Чернев изравни в 72-ата. Преотстъпеният от Локомотив (Пловдив) играч реализира от фаул за 1:1.

Победното попадение за Дунав падна в последните секунди на второто продължение на срещата. След изпълнение на фаул вратарят Илия Николов изби, но топката попадна в Борислав Джарнавлиев и той вкара за крайното 2:1, класирайки Дунав напред в надпреварата. /БЛИЦ