Уесли Снайдер вкара първия си гол за Интер в добавеното време и довесе на тима си победата с 2:1 над Удинезе в мач от 7 кръг са Серия „А”.

Холандският халф, който бе привлечен от Реал (Мадрид) в края на трансферния прозорец, се разписа от малък ъгъл и накара Жозе Моуриньо да затанцува на тъчлинията на „Джузепе Меаца”, докато „нерадзурите” оглавиха класирането на Калчото.

„Това гол, който тимът заслужаваше. В края на краищата ние изиграхме прекрасен мач срещу един невероятен съперник”, заяви Специалния пред камерите на телевизия „Скай”.

Деян Станкович пренебрегна контузия на гърба и даде аванс на тима си в 22-ата минута, когато настигна пас на Самуел Ето`о и заби топката в горния ъгъл.

Голмайсторът на Серия „А” Антонио ди Натале вкара деветия си гол за сезона в 27-ата минута, каго Кристиан Киву покри опит за засада и нападателят на Удинезе изравни резултата./БЛИЦ