Локо (Сф) завърши наравно - 2:2 в контролна среща с турския Истанбул ББ. През първото полувреме турците имаха превъзходство и успяха да поведат с 2:0. Автори на попаденията станаха Тум в 37-ата и Акън в 32-ата минута. Столичният тим имаше възможности за гол, но пропуски направиха Балдовалиев и Пасков.

През второто полувреме футболистите на Драгомир Окука заиграха по активно и заслужено изравниха. В 53-ата минута Шпишич намали след асистенция на Пасков. Добри впечатления остави ганаецът Асамоа, който е на проби в тима. В 79-ата минута той проби отдясно и с диагонален удар изравни резултата. В 88-ата минута Преслав Йорданов имаше възможност да донесе победата на Локомотив, но ударът му излезе в аут./БЛИЦ