Локомотив (Пловдив) спечели първата си предсезонна контрола, след като се наложи с 2:1 над Пирин (Разлог)

Треньорът Аян Садъков заложи на два различни състава в двете полувремена на мача. Първото попадение за “черно-белите” бе реализирано от Християн Попов, който в 21-ата минута засече центриране на Димитър Илиев.

Вторият гол дойде в 71-ата минута след пробив на централния защитник, Людмил Николов, който след двойно подаване с Георги Данов се озова сам срещу вратаря и не пропусна да се разпише. Десетина минути по-късно Николов направи грешка в отбрана и позволи на Гевизиев да намари.

За 18 юли е предвидена следващата контролна среща на “смърфовете”, когато в 10:30 часа се изправят срещу Банско./БЛИЦ

СЪСТАВИТЕ НА ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) В МАЧА СРЕЩУ ПИРИН (РАЗЛОГ)
1-во полувреме: Кирил Акалски, Георги Мечечиев, Фелисиен Сингбо, Мартин Сечков, Петър Кюмюрджиев, Дани Кики, Християн Попов, Милан Милутинович, Тодор Тодоров, Деян Комленович, Димитър Илиев

2-ро полувреме: Митрев, Людмил Николов, Петър Лазаров, Ангел Йошев, Любомир Чернев, Стайко Стойчев, Иво Караджов, Веселин Марчев, Динко Дерменджиев, Емил Стоев, Георги Данов (Евертон Джилио - Том, Георги Бъчваров)