Славия постигна измъчена победа с 3:2 над Ботев (Криводол) в контролна среща. “Белите” губеха с 0:2, но все пак успяха да стигнат до успеха. Владимов откри резултата в полза на втородивизионния отбор още в 7-ата минута. Той открадна топката от последния в защита Стоян Георгиев и вкара топката във вратата на Йордан Петков.

В 12-ата минута Галин Иванов пропусна, а две минути по-късно каращият проби в Славия Жуниньо излезе сам срещу вратаря, но би в него. В 16-ата минута Аризанов от състава на Ботев (Криводол) можеше да вкара втори гол, но в последния момент Кавдански изчисти в корнер. В 27-ата минута отново Владимов вкара във вратата на “белите” за 2:0 за тима от Криводол. Минути преди края на първото полувреме треньорът на столичани Вили Вуцов започна с традиционните си колоритни фрази: “Така и до утре няма да вкараме гол.”

В 43-ата минута Тодор Колев се вслуша в думите на наставника си и реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него.

През второто полувреме домакините имаха превес и стигнаха до пълния обрат. Николай Петров направи 2:2 в 51-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле. В 64-ата минута защитникът Стоян Георгиев донесе победата на Славия с 3:2./БЛИЦ

Славия – Ботев (Криводол) 3:2
0:2 Владимов (6, 27), 1:2 Тодор Колев (43-д), 2:2 Николай Петров (51), 3:2 Стоян Георгиев (64)

Славия: Емил Петров, Димитров, Мартин Кавдански, Стоян Георгиев, Роберт Петров, Николай Дюлгеров, Милан Коприваров, Галин Иванов, Бето, Тодор Колев, Жуниньо (Раис, Борислав Георгиев, Дяков, Дубала, Ортега, Николай Петров)

Ботев (Криводол): Артакиев, Казачки, Панов, Арнаудов, Н. Борисов, Н. Боянов, В. Борисов, Ников, Киров, Аризанов, Владимов