Велислав Вуцов започна с победа начело на Славия, след като “белите” постигнаха успех с 2:1 над втородивизионния Ком-Миньор (Берковица).

На стадиона в Тетевен тимът от Берковица успя да поведе в резултата с попадение на Дилян Колев, който бе изведен сам срещу Господинов след пас на Славчев.

В 35-ата минута младежкият национал Радослав Димитров изравни, след като се оказа сам в наказателното поле. Само три минути по-късно Даниел Генов от Ком-Миньор нямаше шанс и удари греда.

Победното попадение на Славия падна в 61-ата минута, когато Бето овладя на гърди центриране на Ортега и след като овладя топката я прати във вратата на отбора от “Б” група.

Малко по-късно Ортега не успя да уцели топката пред празна врата. До края на мача нигериецът записа още един пропуск, а с такива се отличиха и Мартин Кавдански и Роберт Петров./БЛИЦ

Славия започна със следния състав: Господинов, Б. Георгиев, Ст. Георгиев, Петков, Рангелов, Н. Петров, Керчев, Иванов, Яшар, Т. Колев, Р. Димитров
През второто полувреме играха: Ем. Петров, Дяков, Кавдански, Р. Петров, Дюлгеров, Попара, Коприваров, Бето, Младенов, Ортега, Гущеров