Бешикташ удари Наполи с 3:2 при гостуването си на "Сан Паоло" в мач от Група „В“ на Шампионската лига. Шансът бе против италианците, които пропуснаха да реализират и дузпа в началото на второто полувреме.

Бешикташ поведе в 12-та минута, когато Рикардо Куарешма намери Адриано в наказателното поле на домакините.

Наполи изравни в 30-та минута, когато Хосе Кайехон взаимодейства с Мертенс, който този път не пропусна да вкара.

Бешикташ отново излезе напред чрез Винсент Абубакар в 38-та минута.

Наполи получи дузпа в 49-та минута за нарушение на вратаря Фабри, който обаче се реваншира, отразявайки изстрела от бялата точка на Лоренцо Инсиние.

Италианците получиха нова дузпа в 68-та минута за нарушение на Чанер Еркин, която Маноло Габиадини реализира, а  негов гол бе отменен заради засада в 76-та минута.

В 86-та минута Куарешма центрира от фаул в наказателното поле на Наполи, където над всички бе Абубакар, който с глава вкара трети гол за турците, с което донесе победата им.

В другия мач от групата Бенфика надделя с 2:0 като гост на Динамо Киев. Едуардо Салвио откри от дузпа в 9-ата минута, а Франко Емануел Серви удвои в 55-та.

Едерсон се отличи с невероятено спасяване в 61-та минута, когато отрази удара на Жуниор Мораес.

Наполи е лидер в групата с 6 точки. Бешикташ е втори с 5, Бенфика е трети с 4, а Динамо е последен с 1 точка.