Байерн Мюнхен разгроми ПСВ Айндховен с 4:1 в домакинството си от група "D" на Шампионската лига, след голове на Томас Мюлер, Йосуа Кимих, Роберт Левандовски и Ариен Робен. Лусиано Нарсин вкара почетното попадение за холандците.

Томас Мюлер откри в 13-ата минута, а в 21-ата Джошуа Кимих се възползва от центриране на Давид Алаба и удвои за германците.

В края на първото полувреме ПСВ върна един гол чрез Нарсин, който с изстрел от средна дистанция изненада Мануел Нойер.

Роберт Левандовски снаправи 3:1 в 59-ата минута, а пет минути преди края на редовното време Тиаго Алкантара намери Ариен Робен, който заби четвъртото попадение.

Байерн е втори в класирането с 6 точки - с 3 по-малко от лидера Атлетико (Мадрид). ПСВ е трети с една точка, колкото има и последния Ростов.