АНКЕТА: Как ще завърши мачът Арсенал - Лудогорец?

Арсенал победи Лудогорец с 3:0 в среща между двата тима от Младежката Шампионска лига на "Мидъл Парк". Разградчани допуснаха ранен гол при гостуването си в Лондон, като Райс Нелсън се разписа още в третата минута.

Двубоят продължи с натиск на домакините, но обраната на "орлите" се справяше перфектно до 81-ата минута. Тогава Преслав Петров извърши нарушение в наказателното поле, а Едуард Нкетия вкара от дузпа.

Попадението обърка Лудогорец и разградчани допуснаха Нкетия да се разпише още веднъж в 87-ата минута. Българският отбор можеше да намали резултата само две минути по-късно, но Петров се размина с гола.

Лудогорец остава на последната позиция в групата, докато Арсенал е трети с равен брой точки с ПСЖ (4), но мач по-малко от французите.