Реал (Мадрид) записа категорична домакинска победа над Легия (Варшава) с 5:1 в среща от третия кръг на Група "F" от Шампионската лига..Българският национал Михаил Александров не попадна в групата на полския шампион.

Мадридчани започнаха вихрено двубоя и поведоха с 2:0 до 20-ата минута след като Гарет Бейл откри в 16-ата минута, а Йодловец си вкара автогол в 20-ата. Легия се върна в мача 2 минути по-късно, след като Мирослав Радович бе точен от дузпа.

Марко Асенсио успокои допълнително мадридчани преди почивката, след като направи 3:1 в 37-ата минута.

През втората част Лукаш добави четвърти гол, а Кристиано Роналдо асистира на Алваро Мората за крайното 5:1.

С победата Реал запази второто място, събирайки 7 точки, колкото има и Борусия (Дортмунд).

ГРУПА "F"

Резултат с изображение за реал мадридРезултат с изображение за легия варшаваРЕАЛ (МАДРИД) - ЛЕГИЯ (ВАРШАВА) 5:1
1:0 Гарет Бейл (12), 2:0 Томас Йодловец (20-автогол), 2:1 Мирослав Радович (22-дузпа), 3:1 Марко Асенсио (37), 4:1 Лукаш (68), 5:1 Алваро Мората (84)