Лидерът в Северозападната Трета лига Кариана (Ерден) направи нулево равенство като гост на Академик (Свищов) в мач от 10 кръг на първенството.

Най-чистото положение за гостите пропиля Евгени Игнатов-Бамзе. В последната минута Йордан Тодоров-Паро намери на дузпата Игнатов, но при удара му топката рикошира в тялото на играч на домакините и облиза напречната греда. Футболистите на Академик можеха на няколко пъти да открият резултата през първата част, но само добрите намеси на вратаря Павел Станев оставиха резултата 0:0.

Второто равенство за сезона остави Кариана на първо място в класирането с 26 точки, но тимът на Георги Владимир беше застигнат от Левски (Левски), който постигна успех с 2:1 като гост на Партизан (Червен бряг).