Борнемут разби като домакин Хъл Сити с 6:1 в среща от осмия кръг на английската Висша лига.

Чарли Даниелс (5) изведе домакините напред в резултата, а Райън Мейсън (34) изравни след пас на Джак Ливърмор. Това попадение обаче бе всичко, до което „тигрите” стигнаха в тази среща. Още до почивката Стив Коок (41) и асистиралият му Жуниор Станислас (45-дузпа) дадоха сериозен аванс на „черешките”.

През втората част отново Жуниор Станислас (65) след пас на Смит, Калъм Уилсън (83) след подаване на Джошуа Кинг и Дан Гослинг (88) след асистенция на Чарл и Даниелс довършиха съперника и оформиха крайния резултат.

След третата си победа за сезона Борнемут е девети с 11 точки. Хъл Сити заема 15-а позиция със 7 точки.