Барселона разби Депортиво Ла Коруня с 4:0 в среща от 8-ия кръг на Примера дивисион.

Рафиня вкара два гола за Барса в 21-ата и 36-ата минута, а Луис Суарес направи резултата класически минути преди края на полувремето.

През втората част за Барса се появиха твърдите резерви Пако Алкасер и Денис Суарес, както доскоро контузения Лионел Меси, който оформи крайното 4:0 три минути, след като се появи в игра.

Треньорът на каталунците Луис Енрике реши проблема с десния бек, след контузията на Серхио Роберто и конфликта си с Алейш Видал, поставяйки левият бранител Лука Дин на поста, а Матийо заигра на мястото му.

С успеха каталунците се доближиха на точка зад лидера Севиля и на точка пред мадридските Реал и Атлетико, които обаче са с мач по-малко.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!