Спас Делев започна като титуляр при домакинската победа на Погон (Шчечин) над Легия (Варшава) с 3:2 в мач от 12-ия кръг на полското първенство. Той бе заменен в 79-ата минута от Матеуш Левандовски, докато българският национал Михаил Александров отсъстваше от групата на шампионите при загубата.

Погон откри чрез Адам Фражчак в 7-ата минута, но Легия изравни, благодарение на Мирослав Радович в 24-ата минута.

Отново Фражчак даде аванс на домакините до почивката, след като се разписа от дузпа в 40-ата минута.

Рафал Муравски направи 3:1 в 72-ата, а само 2 минути по-късно Радович намали, отбелязвайки второто си попадение в срещата.

Легия обаче не успя да стигне до изравнителен гол и така след изиграването на срещата остана на 11-а позиция с 13 точки.

Погон се изкачи на 9-о място с 14 точки.