Полша се спаси от страхотен резил, след като успя да победи в продължението на срещата Армения с 2:1 при домакинството си от група "Е" от световните квалификации. Въпреки че поляците играха повече от 60 минути с човек повече, след като Гаел Андонян бе изгонен за втори жълт картон в 30-ата минута, те стигнаха до попадение чак в началото на второто полувреме.

Тогава, в 48-ата минута Храир Мкоян си вкара автогол. Радостта на домакините трая само 2 минути, тъй като Вараздат Хароян бързо възстанови равенството. Полша все пак стигна до победата, след като Роберт Левандовски се разписа в 5-ата минута на добавеното време.

По този начин Полша зае второто място в своята група със 7 точки, колкото има и Черна гора. Те пък победиха с 1:0 Дания като гост. Фатос Бегираж вкара единственото попадение в срещата в 32-ата минута, с което донесе победата за черногорците.

Трети в класирането е отборът на Румъния, който по-рано направи 0:0 при гостуването си на Казахстан.