Отборът на Левски за момичета до 15 години единствен продължава без загуба след втория турнир от веригата по волейбол "По пътя на звездите", която е за момичета, родени 2002/2003. Надпреварата се организира от първия училищен клуб у нас - ВК Звезди 94, като мачовете се играят в залата на 81 СОУ „Виктор Юго“ в квартал „Младост“.

Във веригата участват шест столични тима – домакините от Звезди 94, Левски, ЦСКА, Славия, ЦПВК и Локомотив 1929. Организаторите целят повече мачове и придобиване на повече опит за младите волейболистки, като са предвидили изиграването на четири турнира.

Регламентът предвижда в първите три турнира да участват по четири тима, като отборите се въртят и два от тях почиват. В първата надпревара почиваха Левски и Звезди 94, а във втората ЦПВК и Локомотив 1929.

При дебюта си във второто състезание волейболистките на "сините" отбелязаха три категорични победи, като завършиха турнира без загубен гейм. Още на старта жребия определи да се срещнат Левски и ЦСКА, като се получи вечно дерби. Левскарките надиграха категорично червените с 3:0, като дадоха заявка за лидерство в турнира. След това волейболистките на сините победиха Славия и Звезди 94 също с по 3:0 гейма.

За разлика от първата надпревара, в която имаше само чисти победи, във втория турнир се получиха много интересни и оспорвани мачове, като станаха и изненади. Останалите три тима – ЦСКА, Звезди 94 и Славия си размениха по една победа и две загуби, а в последния мач Славия успя да надиграе ЦСКА с 3:2 гейма.

Резултати от втория турнир:

Звезди 94 – Славия 3:2 (25:23, 21:25, 25:18, 21:25, 15:11)

Левски – ЦСКА 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)

Славия – Левски 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)

Звезди 94 – ЦСКА 1:3 (23:25, 16:25, 25:22, 21:25)

Левски – Звезди 94 3:0 (25:19, 25:17, 25:23)

Славия – ЦСКА 3:2 (25:21, 18:25, 20:25, 26:24, 15:12)

ЦСКА – ЦПВК 3:0

Следващият, трети турнир от веригата "По пътя на звездите" е през януари. След него ще бъде направено и класиране, преди четвъртана надпревара, в която ще участва всичките шест столични тима.