Юношеските ни национали до 19 години отстъпиха с 1:2 на Англия в контролна среща, която се игра в Уикъмб. Проверката беше част от подготовката на "лъвчетата" за първия етап евроквалификации, които са през ноември на родна земя.

Маркъс Едуардс откри резултата за англичаните в 10-ата минута. Направилият дебют за мъжкия отбор на Тотнъм талант реализира след като получи подаване от Том Дейвис - 1:0.

В 23-ата минута Валентин Йосков имаше страхотна възможност, но не успя да преодолее застаналия на голлинията защитник Камерън Хъмфрис.

В 70-ата големият талант на Левски Станислав Иванов изравни. Петър Генчев даде перфектен пас на влезлия като смяна Иванов и нападателят отбеляза за 1:1.

Секунди преди края англичаните стигнаха до победата. Дъджон Стърлинг от Челси отбеляза с глава след центриране на Сам Фийлд, изпреварвайки резервния вратар на България Слави Петров.

Съставът на България: Даниел Наумов – к. (45-Слави Петров), Мариян Димитров (45-Андреа Христов), Петър Генчев, Петко Христов, Ангел Лясков, Алекс Петков (88-Валентин Жиков), Ивайло Климентов (58-Станислав Иванов), Илиян Стефанов (45-Иван Тилев), Ивайло Найденов, Светослав Ковачев (78-Илия Джамов), Валентин Йосков (58-Иван Кирев)
Селекционер: Ангел Стойков